Viharsarok Budo Sport Egyesület
Aktuális információk:
Egyesület kapcsolatai
Szakosztályok
Vidéki Aikido Klubok
Elérhetőségek, edzőterem
Egyesület története
Programok, Táborok
2016.
Közhasznúsági információk
Kapcsolatok, Linkek
Régi szakosztályok
Békéscsaba
vissza az oldal elejére


1992 - 2017
1992 - 2017
MKDE dojok honlapjai:

MKDE: http://www.mkde.hu/drupal/
Gádorosi Dojo: http://www.gadorosaikido.atw.hu
Gyulai dojo: www.aikidogyula.atw.hu
Aikido Arts Dojo: http://www.aikidoarts.hu
Doshinkan Dojo: http://www.doshinkan.hu
Jamabiko Dojo: http://www.jamabiko.hu
Kaishin Dojo: http://www.kaishinaikido.xtreemhost.com
Kyojun Dojo: http://www.kyojun-aikido-dojo.hu
Meishin Dojo: http://aikido.sopron.hu
Mori Dojo: http://www.aikidomoridojo.hu
Renseikan Dojo: http://www.renseikandojo.hu
Shinbukan Dojo: http://www.aikidojo.hu
Seijunkan Dojo: http://seijunkan.uw.hu
Seishokan Dojo: http://www.seishokan.hu
Seiwakan Dojo: http://www.seiwakandojo.hu
Shobukan/Shoseikan Dojo: http://www.szeltner-aikido.hu
Shoei Dojo: http://shoei.dynamicweb.hu
Shoshinkan Dojo: http://www.huvosvolgy-aikido.hu
Shurenkan Dojo: http://www.sas-aikido.hu
Shuyokan Dojo: http://london-aikido.com/
Sumikiri dojo: http://www.sumikiri.hu
Szegedi Dojo: www.mkde-szeged.atw.hu
Tada Ima Dojo: http://www.aikidoesztergom.hu
Taiken Dojo: http://www.taiken.hu
Takuma Dojo: http://takumadojo.atw.hu
Ume No Hana Dojo: http://www.szilvavirag.hu
Zanshin Dojo: http://www.zanshin.hu
Zentai-Mitama Dojo: www.zentaimitama.hu

Külföldi Kobayashi dojok honlapjai:

Aikido Kobayashi Dojo, Japán: http://www.kobayashi-dojo.com
Aikido Association of America: http://www.aaa-aikido.com

További Aikido Dojok:

Makó Budó Klub: www.makobudoklub.fw.hu
Bushido Aikido SE, Veszprém: www.bushidoaikido.hu
Csongrádi Aikido Club, Csongrád: www.csongrad-aikido.extra.hu
Hódmezővásárhelyi Budosport Egyesület: www.budohmvhely.fw.hu
KiME Ki Művészetek Egyesülete, Veresegyház: www.ki-me.extra.hu
Nagymágocsi Budo SE: -
Székkutasi Aikido Budo Klub: -
SZAKE Szegedi Aikido-kultúra Egyesület: www.szake.hu
Harmónia Budo SE: http://hbse.budo.hu/hu/aikido.html

 











Békés Megyei Harcművész Szövetség
http://www.bekesiharcmuvesz.com/

Békéscsabai Capoeira Honlap:
http://www.capobcs.atw.hu/

Shinkendo Magyarország
http://www.shinkendo.hu/

Wu Tai Chi
http://www.taichi-wu.eu/

ITF Taekwon-do
http://taekwon-do.hu/itfindex.html

Magyar Battodo Szövetség
http://www.battodo.hu/szovetseg.html
2018. január 28. - Vizsgáztatók és Instruktorok éves felkészítő edzése, 2018-ban danvizsgázni szándékozók felmérő edzése, elnökségi gyűlés (Budapest Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok Judo-terem)
2018. március 18. - Tavaszi központi kyu vizsga, TB ülés, dan elővizsga, instruktori edzés, kyu és dan vizsga felkészítő edzés, elnökségi gyűlés (Budapest Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok Nagyterem)
2018. március 29. - április 1. - Tavaszi edzőtábor (Masuda Manabu sensei, Budapest Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok Nagyterem )